Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 128

15659.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Anton Mayer: Aufstieg zur Weltmacht. Entstehung, Entwicklung, Vollendung der britischen Weltreiches. Berlin-Halle, 1936, Buchhandlung des Weisenhauses Gmbh. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal.
15660.

Rufpreis:
2 400 HUF
15661.

Rufpreis:
1 800 HUF
14
15662.

Rufpreis:
8 000 HUF
15663.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
15664.

Rufpreis:
4 000 HUF
Benkó Imre: A dubraviczai Dubraviczky-család története. II. rész. Külölenyomat a Turul 1914. évi I-IV. füzetéből. A szerző, losonczi Benkó Imre (1859-1932) irodalomtörténész által balásfalvi Kiss Aladár (1859-1921) ezredes részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1914., Franklin, 31 p. Kiadói papírkötés, javított, sérült borítóval, a hátsó borítón és az utolsó lapon lyukkal.
15665.

Benkó Imre: A dubraviczai Dubraviczky-család története. II. rész. Külölenyomat a "Turul" 1914. évi I-IV. füzetéből. A szerző, losonczi Benkó Imre (1859-1932) irodalomtörténész által balásfalvi Kiss Aladár (1859-1921) ezredes részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1914., Franklin, 31 p. Kiadói papírkötés, javított, sérült borítóval, a hátsó borítón és az utolsó lapon lyukkal.

Rufpreis:
2 000 HUF
15666.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15667.

Rufpreis:
4 000 HUF
15668.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Sára Péter: A magyar nyelv titokzatos forrásánál. Bp., 1996. Szenczi Molnár társaság. Kiadói papírkötésben
15669.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15670.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF