Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. I-III. kötet.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000008/Hunfalvy-Janos-Magyarorszag-es-Erdely-eredeti-kepekben-I-III-kotet-Rohbock-Lajos-illusztrC3~II2517684
2517684
15663
413
6500
Books: History
Beschreibung: Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. I-III. kötet. Rohbock Lajos illusztrációival. Bp., 1986, Európa, 295 p.+38 t.;432 p.+111 t.; 139 p.+38 t. Reprint kiadás. KÃsérÅ‘füzettel. Kiadói gazdagon aranyozott műbÅ‘r-kötés, kissé sérült kiadói papÃrtokban.
: nagy_andras