Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 255

Thackerey W. M. A négy György. Kkor-rajzi képek az angol udvari és városi életből. Ford.: Szász Béla. Bp., 1893., Ráth Mór. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
17347.

Rufpreis:
1 600 HUF
[Pálóczi Horváth Ádám]: Téli dudás hegedűs legény piatz, leány vásár, reprint, 8 sztl. lev. + Magyar Hírmondó 1780. január 1., reprint, Bp.,OSZK, 12 sztl. lev.
17348.

Rufpreis:
1 600 HUF
Fodor József: Összhang nélkül. DEDIKÁLT! Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17349.

Rufpreis:
2 400 HUF
Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Bp., 1885, Révai. Kiadói foltos egészvászon kötés, előzéklap és címlap kivált, kopottas állapotban.
17350.

Rufpreis:
1 800 HUF
Johannes Secundus: Csókok könyve. Ford.: Mészöly Gedeon. Bp., 1921, Rózsavölgyi és Társa, 33+1 p. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval, nagyrészt szétvált fűzéssel. Megjelent 500 példányban.
17351.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vasárnapi Regények, 6 db (Élve vagy halva!, Vőlegényem a gengszter, Gyilkos játék, Nehéz napok, Negyven hotelszoba, Mama kerestetik!). Papírkötésben, viseltes állapotban
17352.

Rufpreis:
2 000 HUF
Marquand, John P.: Mr. Moto közbelép. Bp., Palladis. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17353.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Z. Farkas Erzsébet: Napfényben ködfátyol + Zvada László: A holnap tükrében. Miskolc, 2003. Farkas Erzsébet által DEDIKÁLT! Papírkötés, jó állapotban.
17354.

Rufpreis:
1 000 HUF
Graves, Robert: A ritka bélyeg. Ford.: Janovics András. Bp., [1937], Athenaeum, 274 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos, kopott borítóval.
17355.

Rufpreis:
1 000 HUF
17356.

Rufpreis:
800 HUF
Kárpáti Aurél: Kultúra haláltánccal. Bp.,1947,Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, hiányzó borítóval, csak az elülső borító van meg és az is leszakadt.   A szerző, Kárpáti Aurél (1884-1963) Kossuth-díjas színházi és irodalmi kritikus, író, költő által Kolozsvári Grandpierre Emil (1907-1992) író, műfordító és kritikus részére dedikált példány.
17357.

Rufpreis:
1 800 HUF
Berkesi András: Ha az igazságra esküdtél... Bp., 1980., Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.    A szerző, Berkesi András (1919-1997) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17358.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF