Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 255

Gulácsy Irén: Erdély jogán és más dolgok. Cikkek, karcolatok. Bp., [1940], Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
17372.

Rufpreis:
1 800 HUF
Kozenkay Jenő: Aerocaritas életre-halálra. A szerző által dedikált. Bp., 1999., Eurocaritas. Kiadói kopott papírkötés.
17373.

Rufpreis:
800 HUF
17374.

Rufpreis:
800 HUF
Lelkes Gyöngyvér: Hercegnő. Novella. DEDIKÁLT példány. Székesfehérvár, 1999., Raszter Print. Kiadói papírkötés.
17375.

Rufpreis:
800 HUF
Illyés Gyula: Lélekbúvár. Szatira. Bp.,1943,Révai. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17376.

Rufpreis:
800 HUF
Gyomlay László: Régi harangok kongását hallgatom. Bp.,[1941], Stádium. Félvászon-kötésben.
17377.

Rufpreis:
1 000 HUF
Havas Henrik: A Bős-Nagymaros dosszié avagy egy beruházás hordalékai. hn., 1988, CODEX. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17378.

Rufpreis:
800 HUF
17379.

Rufpreis:
800 HUF
Loósz Vera-Gálfalvi István: Szerencsekönyv. hn., én., Fortuna Reklámügynökség - Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a könyvtest gerince elvált a borítótól.
17380.

Rufpreis:
800 HUF
17381.

Rufpreis:
1 000 HUF
17382.

Rufpreis:
1 200 HUF
Várkonyi Tibor: A megtalált anya. Dedikált! Bp., 2017. Tarsoly. Kiadói kartonált papírkötésben
17383.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF