17355.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Graves, Robert: A ritka bélyeg. Ford.: Janovics András. Bp., [1937], Athenaeum, 274 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos, kopott borítóval.