Militaria

Zahl der Lose: 50

~1870. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetés fakó mellszalaggal. Szignó kopott, eredetileg: Tautenhayn T:1- patina, ph Hungary ~1870. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration with hallmark on the edge, on pale ribbon. Worn sign, originally: Tautenhayn C:AU patina, edge error NMK: 133
31970.

~1870. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés fakó mellszalaggal. Szignó kopott, eredetileg: Tautenhayn T:1- patina, ph Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, on pale ribbon. Worn sign, originally: Tautenhayn C:AU patina, edge error NMK: 133

Rufpreis:
5 000 HUF
10
1873. Hadiérem Br katonai érdemérem eredeti mellszalaggal T:1- patina, ph. Hungary 1873. Military Medal Br medal with original ribbon C:AU patina, edge error NMK 231
31971.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem eredeti mellszalaggal T:1- patina, ph. Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with original ribbon C:AU patina, edge error NMK 231

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
1890. Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott Br és hadifém kitüntetés, eredeti, fakó szalagon T:2- peremén kis sérülés Hungary 1890. Silver Military Merit Medal on a war ribbon gilt Br and war metal decoration with original, pale ribbon C:VF small damage on the edge NMK 238.
31972.

1890. "Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br és hadifém kitüntetés, eredeti, fakó szalagon T:2- peremén kis sérülés Hungary 1890. "Silver Military Merit Medal on a war ribbon" gilt Br and war metal decoration with original, pale ribbon C:VF small damage on the edge NMK 238.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
25
1890. Ferenc József Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés a katonai érdemkereszt szalagján, eredeti, szép állapotú ZIMBLER WIEN VII - K.U.K. HOF-LIEFERANT BURGGASSE 33 gyártói tokban T:1- / Hungary 1890. Medal for Military Merit (Signum Laudis) gold plated Br decoration with ribbon, in original well preserved ZIMBLER WIEN VII - K.U.K. HOF-LIEFERANT BURGGASSE 33 makers case C:AU NMK 245.
31973.

1890. "Ferenc József Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés a katonai érdemkereszt szalagján, eredeti, szép állapotú "ZIMBLER WIEN VII - K.U.K. HOF-LIEFERANT BURGGASSE 33" gyártói tokban T:1- / Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon, in original well preserved "ZIMBLER WIEN VII - K.U.K. HOF-LIEFERANT BURGGASSE 33" maker's case C:AU NMK 245.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
1869-1916. Koronás Ezüst Érdemkereszt karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, függesztőkarikán fémjellel és [WILH.] KUNZ - WIEN X gyártói jelzéssel T:2 a medalion oldala több helyen sérült Hungary 1869-1916. Silver Cross of Merit with Crown hallmarked Ag decoration without ribbon, with [WILH.] KUNZ - WIEN X makers mark on suspension ring C:XF the medallion is damaged on several sides  NMK 222/223.
31974.

1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, függesztőkarikán fémjellel és "[WILH.] KUNZ - WIEN X" gyártói jelzéssel T:2 a medalion oldala több helyen sérült Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration without ribbon, with "[WILH.] KUNZ - WIEN X" maker's mark on suspension ring C:XF the medallion is damaged on several sides NMK 222/223.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1890-1913. Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya, 2. típus kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2 patina Austro-Hungarian Moanrchy 1890-1913. Distinction for 12 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class, 2nd Type decoration with not own ribbon C:XF patina NMK 153.var
31975.

1890-1913. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya, 2. típus" kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2 patina Austro-Hungarian Moanrchy 1890-1913. "Distinction for 12 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class, 2nd Type" decoration with not own ribbon C:XF patina NMK 153.var

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- ph. Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration without ribbon C:VF edge error NMK 249.
31976.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon C:VF edge error NMK 249.

Rufpreis:
3 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2- Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with not own ribbon C:VF NMK 249.
31977.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not own ribbon C:VF NMK 249.

Rufpreis:
3 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalaggal + 1939. Magyar Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:1-,2 kis patina, karc Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces gilt Br decoration with original ribbon + 1939. Bronze Medal for Bravery Br decoration with not original ribbon C:AU,XF small patina, scratch NMK 249., 439.
31978.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalaggal + 1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:1-,2 kis patina, karc Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" gilt Br decoration with original ribbon + 1939. "Bronze Medal for Bravery" Br decoration with not original ribbon C:AU,XF small patina, scratch NMK 249., 439.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
1908. Katonai Jubileumi Kereszt Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2-  Hungary 1908. Jubilee Cross for the Armed Forces Br decoration with modern ribbon C:VF  NMK 269.
31979.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2- Hungary 1908. "Jubilee Cross for the Armed Forces" Br decoration with modern ribbon C:VF NMK 269.

Rufpreis:
3 000 HUF
9
~1910-1920. Fém havasi gyopárt ábrázoló hegyivadász fajdkakastoll tartó jelvény (36x12mm) T:2  ~1910-1920. Metal Edelweiss-shaped Gebirgsjäger (mountain unit) black grouse feathers holder badge (36x12mm) C:XF
31980.

Rufpreis:
4 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ezüst Katonai Érdemérem kitüntetés szalagsávja kardokkal T:2- Austro-Hungarian Monarchy 1914. Silver Military Medal, 1st Class decorations thin ribbon with swords C:VF NMK 243.
31981.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ezüst Katonai Érdemérem" kitüntetés szalagsávja kardokkal T:2- Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Silver Military Medal, 1st Class" decoration's thin ribbon with swords C:VF NMK 243.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF