1890. "Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br és hadifém kitüntetés, eredeti, fakó szalagon T:2- peremén kis sérülés
Hungary 1890. "Silver Military Merit Medal on a war ribbon" gilt Br and war metal decoration with original, pale ribbon C:VF small damage on the edge
NMK 238.