10675.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Udvar. Akvarell, pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 61x51 cm