10676.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fa keretben. 80x61,5 cm