10443.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
14
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. végén/XX. sz, elején működött magyar festő alkotása: Vízparti város. Olaj, karton. Hátoldalán "Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás Műcsarnok 1933" raglappal és töredékes német nyelvű ajándékozási sorokkal, 1895-ös évszámmal. Dekoratív, korabeli sérült fa keretben. 26,5x20,5 cm