10442.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Jelzés nélkül, feltehetően 1900 körül működött festő: Zenész és múzsája. Olaj, vászon, javított, 60×47 cm