Nelle Engler van Boven (?-): Csodálatos táj, 2001. Pasztell, papír. Je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nelle-Engler-van-Boven-Csodalatos-taj-2001-Pasztell-papir-Jelzett-Uvegezett-fa-keretb~II2540175
2540175
10048
412
Beschreibung: Nelle Engler van Boven (?-): Csodálatos táj, 2001. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 50x70 cm.
: pelikán_kristóf