10049. 412. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
18 000 HUF
0 HUF
Breznay József (1916-2012): Kecskék, 1962. Akvarell, kollázs, papír, jelzett, ajánlással. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fa keretben, 11×38 cm