Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 33

Kaczvinszky Andor: Közgazdasági dolgozatok. Gyula, 1909., Dobay János-ny., 4+127+1 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
17129.

Rufpreis:
6 000 HUF
17130.

Rufpreis:
800 HUF
Gáborján Alice: A tardi kendertermékek. A Néprajzi Múzeum tudománytörténeti kiadványsorozata 15. Bp.-Miskolc, 2009, Néprajzi Múzeum-Herman Ottó Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17131.

Rufpreis:
3 000 HUF
Montesquieu: Perzsa levelek. Ford.: Palásti Sándor. Bp., 1874, Légrády, 2+261 p. Kiadói papírkötésben, a borító szakadt, és nagyrészt elvált a könyvtesttől, a könyvtest szétvált. Későbbi kiadású szakadt illusztrált papírborítóban.
17132.

Rufpreis:
2 000 HUF
Teljes esperanto-magyar, magyar eszperanto zsebszótár. Készítette: Török Péter, és Dr. Schatz Róbert. Debrecen, 1910., Kókai Lajos, 8+288; 4+162+2 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17133.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Noszlopi László: A szeretet lélektana és bölcselete. Bp.,1944,Pantheon. Kiadói szakadt papírkötés
17134.

Rufpreis:
1 800 HUF
17135.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pál József (szerk.): Hatnyelvű szinkronszótár. Bp., 1992, Zrínyi. Kiadói műanyag védőborítós kötés
17136.

Rufpreis:
1 800 HUF
17137.

Rufpreis:
1 200 HUF
17138.

Rufpreis:
1 000 HUF
Rácz Imre: Glossarium. Latin-magyar szójegyzék. A canonica visitatio és a régi latin nyelvű okmányok fordításához. Miskolc, 1998., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
17139.

Rufpreis:
1 200 HUF
Gilna, Charlotte Perkins: A nő gazdasági helyzete. Bp., 1908. Grill. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötésben
17140.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF