17133.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
3 600 HUF
Teljes esperanto-magyar, magyar eszperanto zsebszótár. KészÃtette: Török Péter, és Dr. Schatz Róbert. Debrecen, 1910., Kókai Lajos, 8+288; 4+162+2 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.