Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944., Athenaeum, 317 p. + VIII (fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Oldalszámozáson belül szövegközti és egészoldalas térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.