Boksay Antal: A felhők katonái. A magyar hadirepülők története. Bp.,[1938.], Cserépfalvi, 1 (címkép) t. + 255 p.+11 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kopott egészvászon-kötés, foltos lapokkal.