Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 43

Magyar Mezőgazdák Szövetkezete 1891-1941. Összeáll.: Dr. Szabó Miklós. Bp., 1942., Pátria, 203+1 p.+ 5 (kihajtható táblák) t. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.   A Magyar Mezőgazdák Szövetkezete által V. dr. Geist Gáspár (1900-1972) igazgatósági tag részére szóló ajándékozási sorokkal. Valamint Geist Gáspár névbélyegzésével.
17030.

Magyar Mezőgazdák Szövetkezete 1891-1941. Összeáll.: Dr. Szabó Miklós. Bp., 1942., "Pátria", 203+1 p.+ 5 (kihajtható táblák) t. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. A Magyar Mezőgazdák Szövetkezete által V. dr. Geist Gáspár (1900-1972) igazgatósági tag részére szóló ajándékozási sorokkal. Valamint "Geist" Gáspár névbélyegzésével.

Rufpreis:
6 000 HUF
17031.

Rufpreis:
4 000 HUF
17032.

Rufpreis:
5 000 HUF
17033.

Rufpreis:
4 000 HUF
17034.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gregor József-Varga Antal: Ízről - ízre. Hegyi Julianna rajzaival. Szeged, 1988., Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűrkönyv Klub. Kiadói kartonált papírkötés.
17035.

Rufpreis:
800 HUF
Kalmár Zoltán - Makara György - Rimóczi Imre: Gombászkönyv. Bp., 1989, Natura. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, a fotóknál több kijáró lappal.
17036.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Ételek a prímási asztalról. Válogatás az esztergomi Érseki Simor Könyvtár kéziratos receptjeiből. Esztergom, 2022. Érseki múzeum. Kiadói kartonált papírkötésben 128p.
17037.

Rufpreis:
2 000 HUF
17038.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Italboltvezetők, szakácsok, cukrászok szakmai minimum anyaga. Összeáll.: Eder József, Foki László, Keller László, Kovács Ferenc. Szerk.: Keller László. Bp., 1955., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen sérülésnyommal.
17039.

Rufpreis:
2 000 HUF
17040.

Rufpreis:
3 000 HUF
Új Oetker receptek a magyar háziaaszonyoknak ajánlva. H.n., 1936, Tolnai-nyomda. 16 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé foltos lapokkal.
17041.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF