17040.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jávorka Sándor-Csapody Vera: Erdő mező virágai. A magyar flóra színes kis atlasza. Függelék: Az északi-Kárpátok virágai. Bp., 1958, Mezőgazdasági Kiadó, 208 p.+120 (színes és fekete-fehér táblák) t. Harmadik, javított kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a címlapon címkével és hibajavító nyomokkal.