Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 223

Magyar fényképezés. Hungarian Photography. Photographie Hongroise. Das Ungarische Lichtbild. 1939. Ezt a könyvet Kinszki Imre, Seiden Gusztáv, és Vadas Ernő közreműködésével Rosner Károly szerkesztette. Bp., 1939., Officina, 31 p.+80 (fekete-fehér fotók) t. Benne neves magyar fotósok munkáival, közte: Balogh Rudolf, Pécsi József, Szöllősy Kálmán, H. Kálmán Kata, Friedmann Pál, Vadas Ernő, Kinszki Imre, Aszmann Ferenc, Seiden Gusztáv, Brassai M., Munkácsi Márton, Moholy-Nagy László és mások fotóival. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötésben, a gerincen felragasztott címfelirattal, 31x23 cm
16635.

Rufpreis:
3 000 HUF
26
16636.

Rufpreis:
3 000 HUF
Meller Simon: Szinyei Merse Pál élete és művei. Bp., 1935. Szépművészeti múzeum. Igényesen újrakötö9tt egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával
16637.

Rufpreis:
3 000 HUF
Lükő Gábor: Kiskunság régi képfaragó és képmetsző művészete. Bemutatja Lükő Gábor. Szabó László utószavával. Lükő Gábor rajzaival és fotóival. Kiskunság régi művészete I. köt. Kecskemét, 1983., Bács-Kiskun Megyei Művelődési Központ. Fekete-fehér fotókkal és rajzokkal illusztrált. Kiadói papírkötés,
16638.

Rufpreis:
3 000 HUF
Egri Mária: Gácsi Mihály. Bp., 1977, Corvina, 4+8 p.+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált mappában, hiánytalanul.
16639.

Rufpreis:
3 000 HUF
Ferdinand Hodler. Egy szimbolista látomás. Bp., 2008. Szépművészeti múzeum. Kiadói papírkötésben.
16640.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kozák Gyula: A szabadság kicsiny szigete. Művészsorsok a 20. században. Bálint Endre, Jakovits József, Vajda Júlia. Bp.,2015.,Balassi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16641.

Rufpreis:
3 000 HUF
Longhi, Samanta-Chenus, Nicolas: Paris De la rue á la galerie. 2011, Pyramid. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16642.

Rufpreis:
3 000 HUF
Végvári Lajos: Szőnyi István - Bernáth Aurél. Miskolc, 2003, Well-Press Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
16643.

Rufpreis:
2 000 HUF
Rockenbauer Zoltán: Apacs művészet. Adyzmus a festészetben és a kubista Bartók (1900-1919.) Bp., 2014., Noran Libro. Kiadói papírkötés.
16644.

Rufpreis:
1 800 HUF
Bunta Magdolna: Kolozsvári ötvösök a XVI.-XVIII. században. A Magyar Nemzeti Múzeum Művelődéstörténeti Kiadványa. Bp., 2001, a Magyar Nemzeti Múzeum kiadása. Megjelent 700 példányban. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16645.

Rufpreis:
1 800 HUF
Kincses Károly: A madaras Ember. Koffán Károly (1909-1985) fotográfiái. H.n. 2003, Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16646.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF