Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 223

A Művészház 1909-1914. Modern kiállítások Budapesten. Szerk.: Gömöry Judit, Veszprémi Nóra, Szücs György. Bp., 2009, Magyar Nemzeti Galéria. Többségében színes képekkel, Rippl-Rónai, Vaszary János, Kernstok Károly, Tihanyi Lajos, Boromisza Tibor, Berény Róbert, Márffy Ödön, Czigány Dezső, Kmetty János, Ferenczy Károly, László Fülöp, Réth Alfréd, Bíró Mihály stb. műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált terjedelmes kiállítási katalógus. 264 p. Kiadói papírkötés.
16622.

Rufpreis:
3 000 HUF
16
Konok. Sine loco et anno. Bp., 2006, Ernst Múzeum. 72 p. Fekete-fehér és színes képekkel, Konok Tamás műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16623.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Rainer Zerbst: Gaudí. A teljes életmű. Bp., 2011. Taschen. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
16625.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
16626.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
16
6 db kiállítási katalógus: Kassák, Prinner, Tihanyi, Molnár, Szűcs, Páll Lajos
16627.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Hevesy Iván: Magyar tájképek. Hevesy Iván fényképei. A magyar táj és a magyar tájkép. Gyoma, 1941, Kner Izidor. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval.
16628.

Rufpreis:
3 000 HUF
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Bp. 1905, Singer és Wolfner,4+432 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel. Lyka Károly, Divald Kornél, Malonyay Dezső tanulmányaival, számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Fényes Adolf, Grünwald Béla, Ferenczy Károly, (Kőrösfői-) Kriesch Aladár, Nagy Sándor, Faragó Géza, Böhm Pál, és mások illusztrációival.+ Szmercsányi Miklós: Gróf Andrássy Tivadar. 1857-1905. c. írásával, Márkos Géza illusztrációival. (Melléklet.)
16629.

Rufpreis:
3 000 HUF
S. Nagy Katalin: Farkas István. Bp., 1994, Arthis. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16630.

Rufpreis:
3 000 HUF
Szöllősi György: Puskás. Bp., 2005. Ringier. Kiadói kartonált papírkötés, papírborítóval.
16631.

Rufpreis:
3 000 HUF
Markó Károly és köre. Mítosztól a képig. Bp., 2011. MNG. Kiadói papírkötésben.
16632.

Rufpreis:
3 000 HUF
Egri Mária: Sváby Lajos. Bp., 1995, [MOL Rt.], 100 p. Reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóval.   A szerző, Egri Mária (1940-) művészettörténész által DEDIKÁLT példány.
16633.

Rufpreis:
3 000 HUF
16634.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF