Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 223

2 db kiállítási katalógus: Vaszary. Galerie Semiha Huber, Zürich, 1964-65. Vaszary János műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Domanovszky Endre, 1959, Műcsarnok.
16707.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hermann Vetters: Ephesos. Vorläufiger Grabungsbericht 1971. (Mit 11 Abbildungen im Text und 22 Tafeln:) Wien-Köln-Graz, 1972., Hermann Büöhlaus. Német nyelven. Fekete-fehér táblákkal. Benne Kasper Sándor egy írásának fénymásolatával. Kiadói papírkötés.  Az ásatásokon egyik résztvevő, Kasper Sándor (?-1996) építészmérnök, műemlékes, várostervező, kutató által Rados Jenő (1895-1992) építész, építészettörténész részére szóló dedikálással, ajándékozási sorokkal.
16708.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948, Új Idők (Singer és Wolfner),(Hungária-ny.), 173+2 p. Fekete-fehér és 3 színes képpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
16709.

Rufpreis:
1 000 HUF
16710.

Rufpreis:
1 600 HUF
2001 Magyar Fotóművészek Szövetsége Seniorok alkotó csoport kiállítása. Dedikált katalógus.
16711.

Rufpreis:
1 000 HUF
B. P. Mihajlov: Nagy szovjet enciklopédia. Építészet. Az építészet fejlődése a különböző történelmi korokban. A szovjetunió népeinek építészete. Ford.: Rojkó Ervin. Bp., 1953., Építésügyi Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, foltos papír védőborítóban.
16712.

Rufpreis:
1 200 HUF
Rajnai Miklós: Mészöly Géza. 1844-1887. Bp., 1953., Művelt Nép. Kiadói kopott félvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
16713.

Rufpreis:
1 000 HUF
10
16714.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gerő Ödön: Művészetekről. Bp., 1936. Szerzői. Kiadói papírborítóval. 11 p.
16715.

Rufpreis:
2 000 HUF
2 db művészeti katalógus: Népművészeti és iparművészeti kiállítás, 1953, Műcsarnok. 30 p. és fekete-fehér illusztrációk + Művészeti metszetek, értékes térképek. Művészetkiállítás s Fókusz Könyváruházban, 1985. 23+3 p., fekete-fehér illusztrációkkal.
16716.

Rufpreis:
1 000 HUF
Katona Puszta Sándor: Líra a művészetben. A szerző által dedikált. Dolgozatok a Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Philosophiai Seminariumából. Bp., 1940, Szalay Sándor-ny. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
16717.

Rufpreis:
1 600 HUF
Georges Roault 1960 Galerie Creuzevault kiállítási katalógus 7 db reprodukciós táblával, kissé sérült papírborítóval
16718.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF