Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 223

Hommage a Nicolas Schöffer. Parisiens Hongrois Revue dArt N. 21. Paris 1994/1. Szerk.: Joseph Kádár, Judith Nem. Paris, 1994, Parisiens Hongrois, 48 p. Francia nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16780.

Hommage a Nicolas Schöffer. Parisiens Hongrois Revue d'Art N. 21. Paris 1994/1. Szerk.: Joseph Kádár, Judith Nem. Paris, 1994, Parisiens Hongrois, 48 p. Francia nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
1 600 HUF
Egri Mária, Polgár Árpád: Öreg kutya. Báró Mednyánszky László. 1852-1919. Bp., 2001., Polgár Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16781.

Rufpreis:
1 400 HUF
16782.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szvoboda D. Gabriella: Barabás Miklós 1810-1898. Bp., 1983, Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
16783.

Rufpreis:
1 000 HUF
Genthon, István: Rippl-Rónai. Die ungarische Nabi. Bp., 1958, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
16784.

Rufpreis:
800 HUF
16785.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bujdosó Ernő. Bp., 2003. Szerzői. Kiadói kartonálásban.
16786.

Rufpreis:
800 HUF
Megfagyott Muzsikusok. 1898-1974. Szerk.: Gerle János. Bp.,1987, Bercsényi 28-30 A BME építészhallgatóinak kiadványa. Tiszteletpéldány Dr. Rados Jenő részére! Kiadói papírkötés.
16787.

Rufpreis:
1 200 HUF
Németh Lajos: Hollósy Simon és kora művészete. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, éleinél kissé sérült borítóval, címlapon ajándékozási sorokkal.
16788.

Rufpreis:
1 000 HUF
Zácsfalvi Gyula: London. Bp, 2004, Zwar Kft. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
16789.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vadász György. Szerk.: Jankovich Valéria. Bp., 2003, Kijárat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16790.

Rufpreis:
1 600 HUF
Solymár István: Nagy István. Bp., 1977., Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes képekkel, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16791.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF