Szalánczi Gyula. Pásztortüzek. Bp.-Lőcse,1896, Grill Károly-Latzin Ján... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000025/Szalanczi-Gyula-Pasztortuzek-Bp-Locse-1896-Grill-Karoly-Latzin-Janos-Kiadoi-aranyozott-e~II2566472
2566472
17378
412
Beschreibung: Szalánczi Gyula. Pásztortüzek. Bp.-Lőcse,1896, Grill Károly-Latzin János. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, megerősített kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, szennylapon kisebb szakadással.
: hsz