17379.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Méhes András: Magyar pohárköszöntő az életben előforduló minden alkalomra. (Felköszöntő-könyv.) Bp., 191., Franklin, 384 p. Negyedik kiadás. Kiadói festett, illusztrált félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.