17588.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Nádai Pál: Asszonyi pompa. Bp., 1926, Világirodalom (Globus-ny.), 154+5 p. Dankó Ödön rajzaival illusztrálva. Aranyozott gerincű félbÅ‘r-kötés, kissé sérült, kopott gerinccel és borÃtóval. Megjelent 1000 példányban.