17589.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kaczavinszky Lajos: A Magyar Szemle emlék-albuma. 1888-1898. Hegedüs László rajzaival. Bp., 1898, Magyar Szemle. 5+305+3 p. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Korabeli félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal.