Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 12

Porretti, Ferdinando: Prosodia della lingua Latina che forma la seconda parte della Gramatica gi? uscita per la prima volta lAnno 1729. Dettata per interrogazione, ad uso del N. H. Giovanetto Angelo Quirini. Padova, 1749. Conzatti, Korabeli papírkötésben
17277.

Porretti, Ferdinando: Prosodia della lingua Latina che forma la seconda parte della Gramatica gi? uscita per la prima volta l'Anno 1729. Dettata per interrogazione, ad uso del N. H. Giovanetto Angelo Quirini. Padova, 1749. Conzatti, Korabeli papírkötésben

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
The complete works of William Shakespeare. London, 1977. Murray. Kiadói vászonkötésben
17278.

Rufpreis:
3 000 HUF
Goethes Hermann und Dorothea mit acht Bildern von Arthur Freiherr von Bamberg nach den Original-Oelgemälden in Lichtdruckt hergestellt. Mit Ornamentstücken von Adolf Schill. Berlin, 1888, G. Grotesche. 8 egészoldalas képtáblával. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy kijáró táblával, 37x28 cm
17279.

Goethe's Hermann und Dorothea mit acht Bildern von Arthur Freiherr von Bamberg nach den Original-Oelgemälden in Lichtdruckt hergestellt. Mit Ornamentstücken von Adolf Schill. Berlin, 1888, G. Grote'sche. 8 egészoldalas képtáblával. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy kijáró táblával, 37x28 cm

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Heine-Lieder. Auf Stein gezeichnet von Hermann Grom-Rottmayer geschrieben von Jutta Schulhof. Wien,én.,Carl Konegen, 30 p. Oldalszámozáson belül 6 színes egészoldalas litográfiával. Német nyelven. Egészvászon-mappában.
17280.

Rufpreis:
1 600 HUF
Eichendorff-Lieder. Auf Stein gezeichnet von Hermann Grom-Rottmayer geschrieben von Jutta Schulhof. Wien,én.,Carl Konegen, 30 p. Oldalszámozáson belül 6 színes egészoldalas litográfiával. Német nyelven. Egészvászon-mappában.
17281.

Rufpreis:
1 600 HUF
Schattenspiel aus Szetschuan. München 1964, 	Ehrenwirth. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés kissé sérérült gerinccel, kiadói karton tokban.
17282.

Rufpreis:
1 400 HUF
17283.

Rufpreis:
1 400 HUF
17284.

Rufpreis:
1 800 HUF
17285.

Rufpreis:
1 800 HUF
17286.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Oscar Wilde: Salome. A tragedy in one act. Leipzig, 1909., Bernhard Tauchnitz, 124+4 p. Angol nyelven. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
17287.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bordeaux, Henry: La peur de vivre. Paris, 1927, Artheme Fayard & Cie. Kiadói papírkötés, szakadt gerinc, kopottas állapotban.
17288.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF