11225. 411. Gelaufene Fernauktion Porzellan
18 000 HUF
0 HUF
Zsolnay, szecessziós stílusú, eozin mázas, figurális kiöntő, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, jelzett, m: 16 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras