11226. 411. Gelaufene Fernauktion Porzellan
15 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán modern váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, m: 26,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras