Antik

Zahl der Lose: 42

Szent Terézt ábrázoló plakettel díszített fa szenteltvíztartó üveg betéttel, h: 16,5 cm
11533.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Régi fa feszület, fém korpusszal, kopásnyomokkal, m: 42,5 cm
11534.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Antik szerencse díszkulacs, emlékekkel tele applikálva (pitykegomb, gombok, bross maradványok, fém lóhere, vegyes érmékkel, stb.) sérült, kopott, teteje törött. m:21cm
11535.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15
11536.

Rufpreis:
3 000 HUF
T. Bodrog Erzsébet (1934-): Fali szőttes. Vászon, fémszálas hímzés. Hátoldalán etikettel jelzett. 153x70cm
11537.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Art deco elefántfejes cigarettakínáló és hamutál, bakelit, jelzett: Gummon 2744. Csehország, 1930 körül. Apró csorba. 9.5×9.5×20 cm
11538.

Rufpreis:
5 000 HUF
18
Szecessziós vasaló, melegítő vassal, kopott, jelzés nélkül, bronz, m:16,5cm
11539.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Barabás László (1934- ): Vörös postakocsi. tűzzománc. Kopott fakeretben, jelzett, 40x50cm
11540.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Ikon fém okláddal, Remete Szent Antal és Szent Theodosius, középen Istenszülő a kis Jézussal. Lent: A Szent Miklós-templom vagy Szent Miklós-templom a XVII. század végéről a XVIII. század elejére datált építészeti műemlék, amely a Kijev-Pechersk Lavra területén található. A templom a kozák barokk stílushoz tartozik. A kék kupolát aranyszínű csillagok borítják, tetején pedig egy kereszt áll, amelyen egy aranyszínű galamb látható. A templomot Myriai Szent Miklós nevében szentelték fel. Oroszország, 1900 körül. Sérülésekkel, kopásokkal. 17x13cm
11541.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
17
1900 körül Szecessziós hímzett mappa, viseletes állapotban, 36,5x27cm
11542.

Rufpreis:
2 000 HUF
Öntöttvas asztali képkeret arany színű festékkel fújva, feltehetően francia herceg nyomatával nyomatával, teljes méret: 30x19cm, belső méret: 17x11cm
11543.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Bronz asztali képkeret, Wittelsbach Erzsébet magyar királyné nyomatával, teljes méret: 32x20cm, belső méret: 14x10cm
11544.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF