11535.
411. Gelaufene Fernauktion
Antik
10 000 HUF
15
Antik szerencse díszkulacs, emlékekkel tele applikálva (pitykegomb, gombok, bross maradványok, fém lóhere, vegyes érmékkel, stb.) sérült, kopott, teteje törött. m:21cm