10618.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Ruzsnyák P. jelzéssel: Arc-sorozat 2., 2008. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 1/5. 19,5×14,5 cm