10645.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Robert Wellmann 1897 jelzéssel: Havas táj. Tempera, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 16,5×22,5 cm.