Perlrott Csaba jelzéssel: Faluszéle. Olaj, karton. Kissé sérült fa ker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~505002/Perlrott-Csaba-jelzessel-Faluszele-Olaj-karton-Kisse-serult-fa-keretben-38x59-5-cm~II2552714
2552714
10611
411
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Perlrott Csaba jelzéssel: Faluszéle. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 38x59,5 cm
: pelikán_kristóf