10719.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Részlet, 2004. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/VII. számozással. 23×9,5 cm