10709.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Illusztráció, Örkény István: Az autóvezető c, munkájához. Repesztés, rézkarc, papír. Jelzett. 13,5×19,5 cm