10699.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet szoborral. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 30,5x23,5 cm