Munkácsy jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír, sérült, kissé foltos. Üvege... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~505002/Munkacsy-jelzessel-Alakok-Ceruza-papir-serult-kisse-foltos-Uvegezett-fa-keretben-28-5x~II2552679
2552679
10605
411
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Munkácsy jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír, sérült, kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 28,5x20 cm
: pelikán_kristóf