10633.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Marietta Takács jelzéssel: Mediterrán tengeri kikötő. Olaj, vászon, 42x34cm, keretben.