Kovács jelzéssel: Cinka Panna hegedűssel. Olaj, vászon, 60x80cm, dekor... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~505002/Kovacs-jelzessel-Cinka-Panna-hegedussel-Olaj-vaszon-60x80cm-dekorativ-fakeretben~II2541328
2541328
10570
411
28000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Kovács jelzéssel: Cinka Panna hegedűssel. Olaj, vászon, 60x80cm, dekoratív fakeretben.
: pelikán_kristóf