10557.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Juhász jelzéssel: Vadkan kutyákkal. Algráfia, papír. Üvegezett, kopott keretben, foltokkal. 17,5x26,5 cm