10786.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött grafikus: Rialto, Velence. Rézkarc, papír, paszpartuban, 19,5×14,5 cm