10503.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Csendélet. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fa keretben. 55x69 cm