10866.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően 1930-40 körül működött magyar vagy román festő alkotása: Falusi utca lovasszekérrel. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, hátoldalán 1941-44 körüli szatmári képkeretező bélyegzőjével, 24x36 cm.