10864.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Jelzés nélkül: Havas házikó. Olaj, farost, kopott fakeretben, 60x80cm