10507.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül: Elegáns bécsi enteriőr, 1944. Akvarell, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa kereteben, 30,5×42,5 cm.