10777.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 18x12cm