10643.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
E. Weber jelzéssel: Munkában. Olaj, falemez, sérült. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 32×25 cm.