10538.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Dörner jelzéssel: Moby Dick illusztráció (kajütben). Tempera, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 22,5×17,5 cm